Xhafaj nuk ia la mangut, reagon Tahiri: E di shumë mirë se kë kam rrotull

Ndaje

Ish-ministri Xhafaj, ditën e djeshme pëlqeu postimin në Twitter të ambasadës britanike lidhur me vendimin ndaj Tahirit. Kujtojmë se Tahiri në daljet e tij e ka sulmuar disa herë indirekt Xhafaj, duke i përmendur me mesazhe të koduara edhe vëllain i cili po vuan dënimin në Itali për trafik lëndësh narkotike.

Por, sot, teksa po pyetet nga gazetarët, ish-ministri Tahiri ka folur sërish për Xhafajn, duke komentuar indirekt, veprimin e fundit të tij.

Kam përshtypjen që ka tjetër ekip që merret me like and share, une as i numëroj e as më interesojnë, do vijë dita që unë të kem përgjigje për të gjitha këto, por sot dua pergjigje per te verteten time.

S’dua të abuzoj me asgje dhe s’dua të bëj komente që janë të parakohshme, por të jesh e bindur se unë e di shumë mirë se kë kam rrotull”, tha Tahiri.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje