Tag: Joroda tabaku incenratoret

VIDEO/ Inceneratoret 400 milione euro, Rama premtoi se do jepte doreheqjen

Ish deputetja e PD, Jorida Tabaku i kerkon Kryeministrit Rama te mbaje premtimin dhe te jape doreheqjen pasi inceneratoret kushtojne 400 milione euro. Tabaku kanpublikuar...