VIDEO/ Inceneratoret 400 milione euro, Rama premtoi se do jepte doreheqjen

Ndaje

Ish deputetja e PD, Jorida Tabaku i kerkon Kryeministrit Rama te mbaje premtimin dhe te jape doreheqjen pasi inceneratoret kushtojne 400 milione euro.

Tabaku kanpublikuar nje video ne kidhje me kete ndersa komenton se “Ka ardhur koha të mbajë një herë të vetme fjalën, të japë dorëheqjen! E ka thënë vetë me zë dhe figurë”. /DRONI.al/

Ka ardhur koha të mbajë një herë të vetme fjalën, të japë dorëheqjen! E ka thënë vetë me zë dhe figurë!👇

Publiée par Jorida Tabaku sur Mardi 7 juillet 2020

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje