Tag: jennifer lopez

FOTO/Brenda rezidencës 40 milionë dollarëshe të Jennifer Lopez-it

Jennifer Lopez, ylli i famshem, di te qendroje gjithmone ne vemendje te mediave. Kjo jo vetem per moshen e saj 51 vjecare qe zor...

Gjobitet Jennifer Lopez, as këngëtarja e famshme nuk i shpëton dot...

Amerika njihet per ligjet e forta dhe per faktin se kushdo qe nuk i zbaton vuan pasojat me pas. Jennifer Lopez është një prej yjeve...

FOTO/Spektakël i garantuar, cili është eventi që bën bashkë Jennifer Lopez...

Dy artistet më të dëgjuara në botë do të bëhen së bashku, duke garantuar spektakël të vërtetë. Shfaqja e tyre do të mbahet më...

VIDEO/Jennifer Lopez si striptiste me përvojë, dalin skenat e nxehta nga...

‘Hustlers’ është filmi i ri me protagoniste Jennifer Lopez. Sapo është shfaqur traileri i ri, në të cilën shihet të ketë skena të nxehta...

Sot gruaja e tij, por Alex e ka dashur Jennifer Lopez...

Eshtë e pabesueshme, por e vërtetë. I fejuari i Jennifer Lopez e ka dashur atë qëkur ka qënë i vogël. Eshtë publikuar së fundmi...

Provoi sfidën ekstreme të Jennifer Lopez, gazetarja shqiptare e kënaqur me...

Vetëm disa ditë më parë, ylli botëror Jennifer Lopez krijoi sfidën më ekstreme të ushqimit. Duke qënë se këngëtarja e famshme merret me palestër dhe...

Jennifer Lopez dhe Alex Rodrigues iu ftojnë të provoni këtë sfidë...

Mesa duket sfidat e VIP-ave nuk kanë të mbaruar. Teksa ende disa vazhdojnë me #10yearschallenge, e cila shtyu përdoruesit e rrjeteve sociale të na tregonin...

‘Ndjehem një supergrua’, Jennifer Lopez nxjerr foton që nuk e kishim...

Një grua si Jennifer Lopez padyshim të motivon. Teksa sheh talentin, trupin, bukurinë dhe energjinë e saj, kupton se jeta është e gjitha në dorën...

FOTO/Dua Lipa fotografohet në shoqërinë e artistëve më të famshëm të...

E pandalshme Dua Lipa. Teksa po shijon suksesin e hitit më të fundit 'Electricity', mund ta themi me plot gojën, se Dua njihet ndërkombëtarisht dhe...

VIDEO/ Jennifer Lopez publikon klipin e nxehtë

Diva e muzikës Jennifer Lopez, ka realizuar videoklipin e ri të 'El Anillo' dhe është shfaqur shumë seksi. 48-vjeçarja ka treguar linjat e saj perfekte...