Sot gruaja e tij, por Alex e ka dashur Jennifer Lopez më herët, publikohet videoja

Eshtë e pabesueshme, por e vërtetë. I fejuari i Jennifer Lopez e ka dashur atë qëkur ka qënë i vogël. Eshtë publikuar së fundmi një video ku Alex Rodriguez thotë se femra e ëndrrave të tij është Jennifer Lopez.

Lidhjen me Jennifer Lopezin, Alex Rodriguez e ka parandjerë herët, atëherë kur ajo ishte vetëm femra e ëndrrave të tij.

Së fundmi Alex ka publikuar një video të tijën të xhiruar në vitin 1998, në të cilën ai tregon se Jennifer është vajza e ëndrrave të tij. Në atë kohë ai ka qenë 23 vjeç dhe pjesë e skuadrës së bejsbollit “New York Yankees”.

Në videon e publikuar dëgjohet teksa një intervistues e pyet si do të ishte takimi romantik i ëndrrave të Alex Rodriguez.

Pa asnjë hezitim ai është përgjigjur: “Jennifer Lopez, shpresoj që ju të më mundësoni një takim me të”.

Sot ata janë çifti mëi komentuar dhe i pëlqyer sikurse dhe ne prag të martesës.

https://www.instagram.com/p/ByUFOCpgpwW/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje