Tag: ishulli

Koronavirusi nuk kursen as ishujt Malvide, turistët dhe personeli në karantinë

Gjatë fundjavës, ishujt Maldive u shtuan në listën gjithnjë e në rritje të vendeve me raste të konfirmuara të koronavirusit, pas dy anëtarëve të...

VIDEO/Një muze i gjithi për seksin, ishulli i njohur korean që...

Pervec Hollandës, e cila njihet per 'shkeljen e tabuve', dhe nje ishull i njohur ne bote eshte epiqendra e erotizmit, sa i ka kushtuar...

VIDEO/Ja kush është plazhi dhe ishulli ku nuk mund të shkojë...

Kjo është historia e plazhit të përsosur. Ka qindra plazhe me rërë të bardhë përgjatë bregut të Tajlandës, por në një gji të vogël, pothuajse...

FOTO/ Në këtë ishull ndalohet hyrja e meshkujve

Nëse je grua dhe ke nevojë  për të qëndruar larg burrave për një kohë duhet të shkoni në SuperShe Island. Ky është ishull në brigjet...