Tag: infermieri

Infermieri bën krahasimin alarmant me foto: Ky është ndikimi që pati...

Mike Schultz, një infermier 43-vjeçar nga San Francisko, argëton normalisht 30,000 ndjekësit e tij në Instagram duke postuar selfie muskulare, video stërvitjesh dhe fotografi...

Rritet numri i të infektuarve me Covid 19 në Kukës, mes...

Pas rastit të parë një Kukës me Covid që u publikua një ditë më parë, sot janë shtuar dhe 5 të prekur të rinj. Burime...

Publikohet përgjimi, si shefi i Imazherisë në QSUT-së kërcënon infermierin

Publikohet përgjimi i telefonatës së shefit të Imazherisë në QSUT, Maks Basha, i cili kërcënon infermierin dhe kreun e Shoqatës së tyre, Elson Jaçaj,...

Goditi infermierin pas mjekimit, arrestohet i riu nga Elbasani

Besnik Dashhana është arrestuar ditën e sotme, pasi ka dhunuar një infermier në spitalin e Elbasanit. Sipas burimeve, mësohet se pasi ka marrë mjekim, 33-...

Korçë, 20 mijë lekë për të marrë provimet, arrestohet infermieri

Policia e Korçës ka arrestuar një infermier pasi kundrejt shumave që varionin nga 15 deri në 20 mijë lekë i premtonte studentëve notë kaluese...