Tag: humbja

“Biznesi i vogël me humbje të mëdha”, Salianji bën llogaritë konkrete:...

Biznesi i vogël me humbje të mëdha. Keto kane qene perfundimet e Ervin Salianjit, i cili ka bere llogaritë konkrete me ekspertët dhe biznesin....

Humbja e thellë 5-1, Partizani u kthehet keq arbitrave, kërkesa për...

Partizani ka reaguar ashpër ndaj arbitrave pas humbjes spektakolare ndaj Tiranës në derbin e kryeqytetit të luajtur mbrëmjen e të premtes në  "Air Albania". Klubi...

FOTO/Ndarja nga jeta në moshë të re, Enca Haxhia reagon pas...

Enca Haxhia la reaguar se fundmi ne rrjetet sociale lidhur me lajmin qe qarkulloi diteve te fundit se i ati i saj, Sokol Haxhia...

Humbja e thellë me Francën, Edi Reja e ka një shpjegim...

Shqipëria humbi në ndeshjen e radhës për kualifikimet në Euro 2020. Franca arriti të triumfonte me rezultatin 4-1, rezultat që trajneri i Kombëtares është...

Erdogan humbet Stambollin, gazetarja: Lajm i mirë për Shqipërinë dhe Kosovën

Humbja e dytë brenda disa muajsh e Erdoganit në Stamboll është konsideruar e bujshme. Pas publikimit të rezultateve të zgjedhjeve në Turqi, partia e Rexhep Tayyp...

E vështirë të pranojë humbjen në Ankara dhe Stamboll, Erdogan ankimon...

Partia qeverisëse e presidentit turk Rexhep Taip Erdogan u ankua të martën ndaj rezultatit të zgjedhjeve për Stambollin dhe Ankaranë, duke pretenduar për parregullsi...

Nipi i ish-shefit të Policisë në Dibër i zhdukur, dyshime për...

Prej një jave, nipi i ish-shefit të komisariatit të Policisë të Dibrës, rezulton i humbur. Familjarët kanë humbur kontaktet duke mos ditur asgjë se...