FOTO/Ndarja nga jeta në moshë të re, Enca Haxhia reagon pas humbjes së babait

Ndaje

Enca Haxhia la reaguar se fundmi ne rrjetet sociale lidhur me lajmin qe qarkulloi diteve te fundit se i ati i saj, Sokol Haxhia kishte humbur jeten te dielen qe lame pas.

Kengetarja shkruan se e ka te veshtire te flase per humbjen e madhe dhe eshte mjaftuar me nje mesazh te shkurter.

Më pas publikoi edhe një pjesë nga balada e saj dedikur të atit ku këndoi:

“Nuk o’ si dje

Deti ke blu edhe qielli me re

Flisnim për future ca ndodhi me ne?!

Un jam hala amo ti mo nuk je…”

Babai i saj u nda nga jeta të dielën në moshën 64-vjeçare. Raportohet se ai ndërroi jetë pas një sëmundje të rëndë.

/DRONI.al/

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje