Tag: falimentimi

Rrezikojnë falimentimin! Rita Ora dhe Dua Lipa mes artistëve të famshëm...

Ed Sheeran, Sir Paul McCartney, Dua Lipa, Rita  Ora dhe Annie Lennox janë ndër 1,500 firmetaret që kanë nënshkruar një letër të hapur duke...

VIDEO/Falimenton kompania në Tiranë që Rama e inaguroi, mbeten të papunë...

Pasi denoncoi falimentimin e kompanive që priten të ndodhnin së shpejti, ish-kryeministri Sali Berisha publikon videon e parë të kompanisë së parë që falimentoi. Në...