Tag: edukatorja

Konfirmohen raste të reja me Covid-19 në Përmet, mes tyre edhe...

Gjatë orëve të fundit kanë rezultuar 3 persona të infektuar me COVID-19 në Përmet. Mësohet se mes 3 të infektuarve është edhe një edukatore kopshti. Menjëherë,...

Konfirmohet me Covid-19 edukatorja e kopshtit në Lezhë, pozitiv dhe bashkëshorti...

Konfirmohet më Covid-19 edukatorja e kopshtit publik “Skënderbeg” në Lezhë dhe bashkëshorti i saj. Burime për abcnews.al kanë njoftuar se kopshti ku punonte edukatorja për...

Infektohet me koronavirus edukatorja e çerdhes në Laprakë

Autoritetet shëndetësore në Tiranë bëjnë me dije se një tjetër çerdhe është drejt mbylljes për shkak të koronavirusit, pasi një edukatore ka rezultuar pozitive. Burime...

VIDEO/Edukatoret dhunojnë keq fëmijët, refuzuan të flinin gjatë drekës

Dy edukatore në Kinë janë arrestuar nga policia pasi dhunuan fëmijët e vegjël në kopësht pasi ata nuk donin që të flinin gjumë. Prindërit ishin...

Drejtoresha e dhunoi në kopësht, edukatorja: Më tërhoqi zvarrë në shkallë,...

Drejtoresha dhunon edukatoren e kopshtit në sy të fëmijëve 5­ vjeçarë. Të paktën ky është pretendimi i të dëmtuarës, 50­ vjeçares Suzana Brahimllari, e...

VIDEO/ Korçë, edukatorja rrëfen dhunën nga drejtoresha: Fëmijët u tmerruan kur...

Edukatorja Suzana Braimllari nga Korça ka rrëfyer dhunën që i është ushtruar nga drejtoresha. Në një prononcim për gazetarët, ajo thotë se ndaj saj...

VIDEO SKANDAL/ “Do ju q* racën”, shefi i Urgjencës ofendon dhe...

Gazetarët janë nxjerrë me forcë nga spitali i Korçës. Ka qenë Shefi i Urgjencës që i ka ofenduar dhe i ka nxjerrë jashtë spitali...

Pas Anjeza Shabanit, edukatorja që dhunoi të miturit në kopshtin privat...

Rreth nëntë muaj pas shpalljes fajtore të Anjeza Shabanit për “keqtrajtim të të miturve”, në kopshtin privat të administruar prej saj, Gjykata e Tiranës...