VIDEO SKANDAL/ “Do ju q* racën”, shefi i Urgjencës ofendon dhe nxjerr jashtë gazetarët, kishin shkuar për të vizituar edukatoren e dhunuar

Ndaje

Gazetarët janë nxjerrë me forcë nga spitali i Korçës. Ka qenë Shefi i Urgjencës që i ka ofenduar dhe i ka nxjerrë jashtë spitali me force, raporton FaxNews.
“Kam urdhër nga Kryeministria nuk pyes për drejtorin e spitalit që ju autorizoi të hyni dhe për askënd tjetër. Edhe pse keni ardhur me kërkesë të vetë pacientes nuk më intereson fare. Jua thyej telefonat po zhdukuni jashtë”, ka ofenduar dhe ka shtyrë me dhunë gazetarët e disa mediave duke perdorur fyerje ordinere, Dhimiter Samara.
Gazetarët kishin shkuar të takonin edukatoren e dhunuar.
Edukatorja, Suzana Braimllari u dhunua brutalisht nga drejtoresha e kopshtit Laureta Asllani.
Burimet thonë se sherri mes tyre ka ndodhur për motive banale. E dëmtuara ka pohuar se është dhunuar nga drejtoresha pasi një prej prindërve është ankuar për sjelljen e saj.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje