Konfirmohen raste të reja me Covid-19 në Përmet, mes tyre edhe 1 edukatore kopshti

Ndaje

Gjatë orëve të fundit kanë rezultuar 3 persona të infektuar me COVID-19 në Përmet.

Mësohet se mes 3 të infektuarve është edhe një edukatore kopshti.

Menjëherë, pas konfirmimit me virus të edukatores është mbyllur edhe kopshti i qytetit.

Të tre të prekurit me koronavirus janë izoluar në ambientet e banesave të tyre dhe u janë marrë tamponët të afërmeve.

Në total numri i të infektuarve në Përmet është katër. Nderkaq ne Elbasan eshte infektuar dhe nje punonjese e bankes.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje