Tag: dyqani

Vodhi dyqanin dhe kërcënoi vajzën e pronarit, arrestohet 31-vjeçari

Një 31-vjeçar është arrestuar nga Policia pasi vjedhjes së një dyqani dhe kanosjes së vajzës së pronarit. Policia bën me dije se 31 vjeçari S....

Rozana Radi publikon pamjet kur i vjedhin dyqanin në mes të...

Rozana Radi ka publikuar në faqen e saj në Instagram pamjet kur dyqani i saj i veshjeve vidhet ne mes te dites. Këngëtarja nuk gjendej...

Shkon të hapë dyqanin e elektro-shtëpiakeve, gjen gëzhoja fishekësh dhe derën...

Pronari i një biznesi ka bërë denoncim në Policinë e Tiranës këtë mëngjes, pasi është alarmuar kur ka gjetur tek dera e dyqanit, disa...

FOTO/Basha kujton kohët e shkuara në Elbasan: Në dyqanin e Mozës...

Kryetari Lulzim Basha gjate takimeve ne Elbasan u ndal dhe ne dyqanin e Moza Haxhihasanit qe prodhon bugaçe. "Është specialiteti i Elbasanit. Është kroasanti i...

VIDEO/Si u zbulua hajduti i pajisjeve elektrike, cilat ishin dyqanet e...

Policia e Tiranës ka arrestuar një 34-vjeçar, si autor i dyshuar i tri rasteve të vjedhjes së pajisjeve elektronike në dyqane të ndryshme të...

Plagosja me kaçavidë, si ndodhi ngjarja në Durrës: 19-vjeçari s’ishte i...

Detaje të reja mësohen nga ngjarja e ndodhur dje në Durrës, kur një 19-vjeçar i fut kaçavidën në bark tregtarit të celularëve. Një dëshmitar që...

FOTO/Kjo e shtunë e gjen ndryshe presidentin, Meta i interesuar për...

Një program krejt ndryshe ka qënë ky i ditës së sotme për presidentin Meta. Presidenti ka postuar në rrjetin social Facebook disa foto nga një...

FOTO/Armina hap biznes të ri në Tiranë, nuk i mungon mbështetja...

Mbrëmjen e djeshme në Tiranë, Armina Mevlani ka inaguruar dyqanin e saj të ri “Delirium Shop”, biznes i cili është rihapur kësaj here në...

Maskat vjedhin për të tretën herë dyqanin e celularëve në Vlorë,...

Një dyqan celularësh është vjedhur për të tretën herë, ndërsa ende nuk ka një autor të dyshuar deri tani. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e...

LAJMI I FUNDIT/ Hidhet ne ere dyqani ne Vlore

Foto ilustruese Nje sasi e konsiderueshme eksplozivi ka shperthyer sonte ne qytetin e Vlores duke hedhur ne ere nje dyqan ne lagjen 28 nentori. Masa...