Tag: deputetw

Vala e infeksionit në Kuvend, konfirmohen pozitivë dhe dy deputetë

Pas deputetit Ralf Gjoni, edhe dy të tjerë kanë rezultuar pozitiv për koronavirusin. Burime për Abcnews.al bëjnë të ditur se edhe Enver Roshi edhe Elio Hysko janë infektuar me...