Vala e infeksionit në Kuvend, konfirmohen pozitivë dhe dy deputetë

0Shares
0

Burime për Abcnews.al bëjnë të ditur se edhe Enver Roshi edhe Elio Hysko janë infektuar me koronavirus.

Deputeti i opozitës parlamentare Gjoni njoftoi se është i prekur nga koronavirusi me anë të një postim në faqen e tij në Facbeook.

Ai shkroi se “Dje kam rezultuar pozitiv me Covid-19 pas tre ditësh temperaturë të lehtë e gjendjeje gripale”.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje