Tag: daja

Avokati i “Dajes” paralajmëron padi për drejtorinë e Burgjeve: E lanë...

Avokati i Ragip Hajdinit, i cili ndërroi jetë mëngjesin e sotëm te Trauma ka deklaruar se do të bëhet kallëzim penal për Drejtorinë e...

I dyshuar si një prej grabitësve të Rinasit, ndërron jetë “Daja”

Ndërron jetë në spitalin e Traumës Ragip Hajdini i  njohur si “Daja” nga Kosova. Ajdini është arrestuar për grabitjen e 9 prillit ne Rinas. Burime...

Vdekja e trefishtë në Bulqizë, daja i familjes tjetër dyshim për...

Të tjera dëshmi vijnë nga tragjedia e rëndë në fshatin Ostren të Bulqizës ku humbën jetën nëna me dy fëmijët. Daja i fëmijëve, vëllai i...

E papritur në familjen e këngëtares Adelina Tahiri, nusja tenton të...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen e këngëtares se njohur Adelina Tahiri. Mësohet se daja i saj është qëlluar me çekiç në...

VIDEO/ Pamjet filmike favorizojne Dajen e grabitjes se madhe ne Rinas

Dy media transmetuan sot videot e kamerave të sigurisë të lokalit ku ndodhej mesditën e 9 prillit, pejani Ragip Hajdini, një prej të dyshuarve për...

Grabitja në Rinas, flet i vëllai i “Dajës”: Nuk ka lidhje...

Raxhip Haxhihajdini u la në burg, pas vendimit të Gjykatës për Krimet e Rënda, si i dyshuari kryesor për grabitjen në Rinas. Me nofkën “Daja”,...

Grabitja e Rinasit, ‘daja’ hesht, çfarë pritet të ndodh nesër me...

Ragip Hajdini, i njohur si “Daja” qëndron prej 48 orësh në qeli i dyshuar si një nga organizatorët kryesorë të grabitjes së Rinasit. Por edhe...

U arrestua për grabitjen e Rinasit, ja kush është “daja” nga...

Personi në foto është Ragip Hajdini, i njohur si  “Daja” nga Kosova, i cili është arrestuar pasditen e sotme në zonën e Shkëmbit të...

VIDEO/Zhdukja e dajës dhe nipit në Shkodër, flet njëra nga gratë...

Kanë kaluar  pesë ditë nga zhdukja e dy burrave në Shkodër dhe ende nuk ka asnjë gjurmë. Ishte denoncimi i bërë publik nga ish-kryeministri Berisha...

Zhduken prej pesë ditësh daja dhe nipi në Shkodër, dyshimet e...

Daja dhe nipi rezultojnë të zhdukur prej 5 ditësh në Shkodër. Ata janë Agron Mollaj, 47 vjeç nga fshati Dobraç dhe daja i tij Gëzim...