Tag: arma

VIDEO/Të shtënat në Shkodër, policia zbardh ngjarjen: Gjendet arma e hedhur...

Zbardhet ngjarja e ndodhur mesditen e djeshme ne Shkoder, Policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorët e dyshuar. Gjithashtu mesohet se eshte gjendur nga...

FOTO/Sherr dhe ndjekje me armë në rrugën e “Dibrës”, ndërhyn policia,...

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr.4 kane parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale. Ne pranga eshte vene shtetasi L. M., 22 vjeç, banues në...

RISI/Do të jetë gati në 2020, arma hipersonike që mund të...

Arma hipersonike e Rusisë që mund të godasë kudo në botë brenda pak minutave do të jetë gati deri në vitin 2020. Disa burime anonime,...