Tag: Albi nako

VIDEO/Albi Nako dhe Alba flasin hapur për raportin mes tyre, arsyeja...

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë dy personazhet më të komentuar të showbiz-it. Prej disa kohësh janë përfolur për një lidhje të mundshme midis...

‘Momente trimërie’ Albi Nako tregon pamjet, si reaguan balerinët gjatë tërmetit

Koreografi Albi Nako ka treguar momentet e panikut të trupës së tij të baletit gjatë lëkundjeve nga tërmeti. Nga pamjet duket se të gjithë janë...

Në lidhje me Albi Nakon? Alba tregon më në fund të...

Alba Hoxha ka sqaruar më në fund opinionin publik lidhur me marrëdhënien e përfolur me koreografin Albi Nako. Prej kohësh është përfolur se balerina është...

Shuma të mëdha parash për Notre-Dame, Albi Nako: Paradoks, ka fëmijë...

Solidariteti nuk ka munguar aspak përsa i përket një prej trashëgimive kulturore në botë, katedrales së Notre Dame. Macron premtoi se do të rindërtonte katedralen...

Albi Nako me mesazh ndryshe: Tek ne nuk është e turpshme...

Albi Nako së fundmi ka qënë në qendër të vëmendjes, kjo dhe pas zhvendosjes së tij pranë balerinës Klaudia Pepa në Itali. Shumë aludojnë se...

FOTO/Albi Nako zhvendoset në Itali pranë Klaudias, reagimi i Albës nuk...

Në media është përfolur shumë marrëdhënia e koreografit Albi Nako me dy balerinat e njohura, Klaudia Pepa dhe Alba Hoxha. Pas ndarjes së bujshme  nga...

‘Më pushoi me një mesazh’, balerini tregon sesi e hoqi nga...

Graciano Tagani njihet që nga pjesëmarrja e tij në Big-Brother, por kohët e fundit ai është padyshim në radhët e balerinëve profesionistë shqiptarë më...

Përballja tek Kënga Magjike, Klaudia Pepa tregon si reagoi kur pa...

Kënga Magjike edicioni i 20 përfundoi me dy netët gjysmë finale, ndërsa mbrëmjen e nesërme do të jetë nata finale dhe ndarja e çmimeve. Risia...

Ja cfare ben Klaudia Pepa me lekuren e saj

Balerina Klaudia Pepa ka filluar te ndertoje filozofi me fytyren e saj. Pas divorcit ajo ka fituar lirine per te eksperimentuar edhe me lekuren...

Rrëfehet Albi Nako: Çfarë i punoja mësueses kur isha në shkollë

I ftuar në emisionin "Xing me Ermalin", Albi Nako ka treguar se ka qenë një nxënës i rremujshem në shkollë dhe i shqetësonte mësueset....