Në lidhje me Albi Nakon? Alba tregon më në fund të vërtetën për marrëdhënien

Ndaje

Alba Hoxha ka sqaruar më në fund opinionin publik lidhur me marrëdhënien e përfolur me koreografin Albi Nako.

Prej kohësh është përfolur se balerina është e lidhur me Albin, ndonëse asnjëherë nuk ka patur një konfirmim apo mohim nga të dyja palët.

Por mesa duket, Alba ështe lodhur duke qënë në qënder të vëmendjes, dhe ka folur njëherë e mirë.

Në një postim në InstaStory, ajo i ka kthyer përgjigje një ndjekësi lidhur me këtë çështje.

Përgjigjen si më poshtë:

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje