FOTO/Albi Nako zhvendoset në Itali pranë Klaudias, reagimi i Albës nuk mund të mungonte

Ndaje

Në media është përfolur shumë marrëdhënia e koreografit Albi Nako me dy balerinat e njohura, Klaudia Pepa dhe Alba Hoxha.

Pas ndarjes së bujshme  nga Klaudia, Albi dyshohej se ishte në një lidhje të re me Albën. Çifti u fotografua shpeshherë në shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërsa prej tyre nuk ka patur asnjëherë konfirmim.

Por Albi ka dhënë një lajm të ri, paska suprirzues. Ai është larguar nga Shqipëria dhe është vendosur në Itali pranë ish-gruas së tij, Klaudias, ku do të nisë punën e re në televizionin italian “Rai”. Teksa Klaudia e ka uruar publikisht në profilin e tij në Instagram, duke i uruar fat, Alba ka bërë reagimin e papritur në komente.

“Domethënë na le?”- i shkruan balerina. Ndërsa Albi ka zgjedhur të përgjigjet me emoji. Nuk e dimë se çfarë marrëdhënie do të jetë ajo me Klaudian kjo pasi ata do jenë në të njëjtin vend.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje