Deputeti Kujtim Gjuzi thyen rekord në Durrës, ja sa vota ka marrë

0Shares
0

Deputeti i listës në parlamentin e vjetër Kujtim Gjuzi garoi në qarkun e Durrësit.

Ndërsa janë numëruar më shumë se gjysma e kutive, i pari i listës për kandidat për deputet nga partia Aleanca Bashkimi Popullor Emigracioni, Ora e Shpresës dhe Konservatorët ka grumbulluar vetëm 2 vota.

Kandidati i koalicionit që ka marrë më shumë vota është Isli Malo me 4 vota.a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje