DIBER/ Krim i rëndë në familje, vëllai vret vëllain

0Shares
0

Një i ri 23 vjeç humbi jetën në Dibër pasi u qëllua pët vdekje me thilkë nga vëllai i tij, 3 vjrt më i madh. Ngjsrja ndodhi në Maqellarë në fshatin Allabegi.

“Rreth orës 00.30, në fshatin Allabegi, Maqellarë, shtetasi F. T., 26 vjeç, në rrethana ende të pa qarta dyshohet se ka goditur me mjet prerës vëllain e tij shtetasin, B. T., 23 vjeç, i cili si pasojë e plagëve ka humbur jetën në spital.

Menjëherë shërbimet e policisë kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe vijon krehja e zonës me qëllim lokalizimin e vendodhjes dhe kapjen e autorit të dyshuar të ngjarjes”, njofton policia.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të plota të ngjarjes.a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje