EMRAT/ Kush janë vëllezërit e ngjarjes tragjike në Dibër

0Shares
0
Foto Ilustruese

Mësohen emrat e vëllezerve që u përfshinë në ngjarjen tragjike në Dibër.

26-vjeçari Florian Tonuzi është ai ka qëlluar me thikë vëllanë Benard Tonuzi, 23 vjeç.

Ky i fundit humbi jetën në spital nga plagët.

Para një viti, autori i ngjarjes, Floriani ka rrahur edhe babain e tij, ngjarje për të cilin është dënuar me burg. a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje