Anxhela Peristeri mahnit publikun me performancën e saj në “PrePartyEsc”

0Shares
0

Perfaqesuesja jone ne “Eurovision” per kete vit, Anxhela Peristeri, ka performuar se fundmi ne “PrePartyEsc”, dhe ka marr nje feedback mjaft te kenaqshem nga publiku.

Kengetarja do te garoje me kengen “Karma”, ne naten e dyte te “Eurovision”, me 20 maj ne Roterdam.

Ne postimin e saj ne Instagram, kengetarja ka shkruajtur: ” “Performanca në PrePartyEsc Tani mund ta gjeni në kanalin tim në YouTube”, duke e shoqeruar kete shkrim dhe me nje falenderim per bashkpunetoret e saj.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje