Kandidatja e Kujtim Gjuzit në Durrës, fushatë me linjat befasuese të trupit

0Shares
0

Një kandidate për deputete në Durrës po bën fushatë me atë

qe ka më të mirë.

Anita Dervishi mban numri tre në listën e kandidatëve, në qarkun e Durrësit për partinë e kreut të Konservatorëve, Kujtim Gjuzi.

Kandidatja për deputete Dervishi ka tërhequr vëmëndje në “Instagram”,  edhe pse janë postime që nuk kanë lidhje me fushatën apo rreth politikës.

Në postimet e mëparshme, Anita shfaqet me poza provokuese, ku ekspozon linjat trupore. a.a

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje