Gazetarja ia përplas Ramës në fytyrë përgjigjen banale me hallën

0Shares
0

Gazetarja dhe moderatorja e vizion plus, Pranvera Borakaj ia ka përplasur në fytyrë sonte kryeministrit Rama.

Në një intervistë për emisionin “ZGJEDHJE 2021 në V+”, Rama në përgjigje të një pyetjen për humbjen iu kthye gazetares me shprehjen “sikur halla të kishte k…”.

Pjesë nga debati:

Pranvera Borakaj: *shikon nga Basha* Lider perëndimor thotë Berisha.
Edi Rama: Unë jam lider mysliman.
Pranvera Borakaj: I shikoni forcat e reja si rrezik për humbjen e mandateve?
Edi Rama: PS do fitojë 74-78 mandate
Pranvera Borakaj: Po nëse nuk i merrni, do largoheni nga PS
Edi Rama: Ka një shpehje populli për hallën e e ke dëgjuar.
Pranvera Borakaj: E kam dëgjuar nga ju.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje