Humb jetën në lindje 30 vjeçarja, të afërmit akuzë ndaj mjekëve

0Shares
0

Një grua 30 vjeçare ka humbur jetën gjatë lindjes në Mallakastër.

Të afërmit e 30-vjeçares kanë ngritur akuzë mbi mjekët që janë kujdesur për të.

Ata i janë drejtuar Prokurorisë me kallëzim penal dhe ajo ka nisur hetimet, mesohet nga mediat lokale. a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje