Rama thotë se Balluku ka folur për grusht shteti

0Shares
0

Kryeministri Edi Rama tha se nuk e ka cilësuar një ‘grusht shteti’ kryengritjen e kontrollorëve të Albcontrol në Rinas gjatë një intervistë në “Log”.

Rama tha se kjo është një fjalë e madhe dhe që ai nuk e ka përdorur asnjëherë.

“Grusht Shteti është fjalë e madhe shumë, s’e kam përdorur,”- tha Rama.

Ministrja Belinda Balluku foki për grusht shteti pas Ramës që fha një deklaratë bga Gjirokastra. m.k

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje