Aeroporti i Rinasit publikon listën e fluturimeve, ja cila linjë fluturon nesër

0Shares
0

Tirana International Airport ka njoftuar fluturimet e konfirmuara për ditën e Premte, datë 9 Prill.

Oraret janë subjekt ndryshimi nga kompanitë ajrore.

Dy fluturimet e sotme që nuk u bënë, Bergamo dhe Dortmund, do të bëhen nesër sipas orarit të mësipërm. Ju lutemi pasagjerëve të këtyre dy fluturimeve që të paraqiten nesër në TIA me të njëjtën biletë, thuhet në njoftim.

“Ju lutemi të gjithë pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara udhëtimit dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës. Maskat janë të detyrueshme.

Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhetimit, sipas vendeve pritese.

Në lidhje me afatin e tamponit, ju lutem kontaktoni kompanitë ajrore nëse do të pranojnë tamponin që keni bërë. Pranimi i tamponit, është subjekt i kompanive me të cilat fluturoni”, këshillon më tej TIA

Për informacion në kohë reale ju lutem vizitoni www.tirana-airport.com, këshillon TIA.

Nisjet nga Tirana për datën 9 Prill 2021

https://www.tirana-airport.com/shqip/c/59/nisjet-ne-kohe-reale

Mbërritjet në Tiranë për datën 9 Prill 2021

https://www.tirana-airport.com/shqip/c/60/real-time-arrivals m.k

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje