Dështon zgjedhja e Presidentit të Kosovës, të dielën seanca tjetër e votimit

0Shares
0

Ka dështuar zgjedhja e Presidentit të Kosovës këtë mbrëmje duke e futur polotikën e Kosovës në një ankth prej të cilit ka vetëm dy rrigë, ose votimi i Presidentit ose zgjedhje të parakohshmr.

Vazhdimi i seancës do të mbahet nesër në orën 17:00, bëri të ditur kryeparlamentari, Glauk Konjufca në ndërprerje të procedurës.

“Seanca për zgjedhjen e presidentit të Republikës së Kosovës do t’i vazhdojë punimet nesër më datë 4 prill 2021 në orën 17:00”, deklaroi ai. a.a

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje