Basha anulon takimet në Fier në nderim të ish Kryeministrit Fino, të ndjerë

0Shares
0

Edhe PD ashtu si PS ka kufiziar aktivitetet e saj politike për shkak të ndarjes nga jeta të ish kryeministrit Bashkim Fino.

“Për shkak të ndarjes nga jeta të ish-kryeministrit dhe deputetit të parlamentit Bashkim Fino, kryetari i PD Lulzim Basha vendosi të shtyjë aktivitetet politike të parashikuara për ditën e sotme në Fier me pjesëmarrjen e tij”, thuhet në një njoftim të PD. e.k

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje