Delvinë/ Një shtetas jashtë stadiumit godet me gurë njërin prej asistenëve të arbitrit

0Shares
0

Ditën e sotme rreth orës 13:30, Gjatë ndeshjes së Futbollit, Delvina-Alpetrol në stadiumin “Panajot Pano”, një shtetas i ndodhur jashtë stadiumit ka goditur me gurë, në drejtim të njërit prej asistentëve të arbitrit.

Shtetasi E.P, është dëmtuar në kokë dhe është transportuar në Spitalin e Sarandës, jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit të ngjarjes, shtetasin A. H, cili është larguar menjëherë nga vendngjarja.

Policia ka rrethuar zonën dhe vijon krehja për kapjen e autorit.

/DRONI.al/ l.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje