Ishte te emisioni i Luanes, por rezulton me covid kengetarja e njohur

Kemgetarja Manjola Nallbani ka rezultuar pozitive me koronavirus qe nga java e kaluar dhe fare pak kohe pasi ka regjistruar per emisionin e Luana Vjollced.

pLajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjete sociale.
Nallbani ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan”, por ka sqaruar se programi ka qenë xhiruar ditë më parë.
“Edhe unë sikundër ju do ta ndjek si spektatore (programi është xhiruar pak ditë më herët). Në të vërtetë prej pak ditësh kam rezultuar pozitive me Covid prandaj,
jam izoluar e shpresoj që t’i rikthehem normalitetit së shpejti. Faleminderit për mbështetjen”, njoftoi Nallbani./DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje