Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, i plagosuri shkon me urgjencë në spital

Masha është dërguar menjëherë me urgjencë drejt spitalit Ushtarak, ndërsa drejtuesi i fugonit A.S. është ndaluar nga policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

e.h/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje