Aksident si ne cirk ne autostraden Lushnje- Fier

Ndaje

Automjeti tip Benz është përplasur me trafikndarëset dhe ka kaluar në korsinë tjetër, sot perfjate rruges Fier Lushnje ne afersi te fshatit Vajkan.

Humbja e kontrrollit të mjetit si pasojë e shpejtësisë së lartë dyshohet të jetë bërë shkak i aksidentit të rëndë.

Drejtuesi i mjetit me profesion infermier është transportuar me urgjence ne spital.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje