Princ Leka dhe Elia bëhen me vajzë, mësohet emri i vecantë

Ndaje

Princ Leka dhe bashkëshortja e tij Elia Zaharia janë bërë prindër të një princeshe të vogël këtë paradite. Ndërkaq mësohet se të dy kanë zgjedhur një emër shumë të veçantë dhe kuptimplotë për emrin e vogëlushes. Ato kanë vendosur ta quajnë Geraldina, si mbretëresha, gjyshja e Lekës.

Vogëlushja erdhi në jetë vajzën ditën e sotme në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, dhe gëzojnë shëndet të plotë, pohojnë burime nga spitali./DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje