Infektohen tre mësues në Rrogozhinë

Ndaje

Vazhdon përhapja e koronavirus në shkolla.

Mësohet të jenë infektuar 3 mësues të gjimnazit “Haxhi Qehaj” në Rrogozhinë të cilët janë karantinuar.

Priten përgjigjet e tamponëve dhe për 13 mësues të tjerë të cilët kanë pasur kontakte me kolegët e tyre.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje