Video: Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka një pyetje për Edi Ramën: Kush i mori 75 milion euro?

Ndaje

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar nëpërmjet një videoje të kryeministrit Rama në emisionin “Opinion” për të treguar frikën e tij nga përballja me drejtësinë.

Në pamundësi për t’u përgjigjur rreth pronarëve të inceneratorëve Rama zgjodhi të ofendojë e të ulërasë përballë gazetarëve.

Por shqiptarët, thotë Bardhi, kanë të drejtë të dinë, kush i ka marrë 75 milionë euro.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10224020963141593&id=1524054689

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje