Gjendet i braktisur jahti pranë Shëngjinit

0Shares
0

Pasditen e sotme është gjetur i braktisur një jaht me flamur slloven në afërsi të portit të Shëngjinit.

Mjeti lundrues u gjet nga policia kufitare e cila po e ankoron  në port.

Është ende e paqartë kush e ka braktisur jahtin, por policia ka nisur hetimet lidhur me ngjarjen.

Policia kufitare dhe ajo e rendit kanë arritur në vendin ku u gjet mjeti dhe kanë nisur hetimet për të mësuar intenerarin që ka përshkruar jahti dhe arsyen pse është braktisur në mes të detit.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje