Arrestohet me qese të zezë në kokë 40 vjeçari nga Vlora

Ndaje

Është arrestuar nga policia një 40 vjeçar i akuzuar për disa grabitje në Palasë të Vlorës.

Shoqërimi i tij është bërë në mesditë rreth orës 12:45 minuta me një qese të zezë në kokë.

Vjedhja e tij e fundit mësohet të ketë qenë një telefon celular dhe 50 mijë lekë të vjetra. Ndërsa sipas policisë ai është autor i disa grabitjeve të tjera në qytetin e Vlorës.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje