6 infektime të reja ne Sarandë. 5 prej tyre janë kontakte të një taksisti

Ndaje

Janë konfirmuar pozitive me koronavirus 6 persona në qytetin bregdetar të Sarandës dhe një në Delvinë.

Mësohet se 5 nga të infektuarit në Sarandë janë kontakte të një shoferi taksie dhe një rasti në Borsh të konfirmuar pozitiv më herët.

Pozitive për COVID-19 ka rezultuar edhe një ish-zyrtare në pension.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje