E fiksuar pas shëndetit, modelja shqiptare bën 30 teste për koronavirusin

Ndaje

Vildane ka publikuar një foto të testit të bërë së fundmi, i cili ka dalë negativ. Ajo ka treguar se është e “fiksuar” pas shëndetit dhe prandaj është testuar 30 herë.

“Më quani të çmendur, por ky është testi im i 30-të. Po jam e “fiksuar” pas shëndetit. Kushdo që ka qenë pranë meje është mirë”, ka shkruar Vildane.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje