Ulur krah së shoqes, ish-kryeministri Berisha njoftoi se ka ditëlindjen dhe ka një mesazh për të gjithë

Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot 76-vjetorin  e lindjes. Ai ka ndarë një foto me bashkëshorten e tij, Liri Berisha. Ish-lideri demokrat shpreh mirënjohje atyre që kanë qenë mbështetja e tij në udhëtimin e tij 76-vjeçar.

“Miq, sot 76 vjeç! Mirenjohje te pakufishme Zotit, familjes dhe te gjithe atyre qe me dashurine, miqesine, besimin dhe mbeshtetjen kane qene dhe jane eleksiri i udhetimit tim jashte imagjinate 76 vjeçar. Zoti ju bekofte! sb”, shkruan Berisha.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje