VIDEO/ “Nuk thonë të vërtetën edhe per shtretërit në spitale”

Ish deputeti Bardh Spahia tha sot se qeveria po mashtron me kapacitetet e shtreterve ne spitale.

”Ja se si i kanë mashtruar njerëzit me zë e figurë, për kapacitetet spitalore në përballjen me Covid-19! Cdo herë japin shifër të ndryshme sepse nuk thonë kurrë të vërtetën! Vetëm gënjeshtra që zbulojnë se kjo qeveri impenjohet vetëm për koncesione e tendera të errët sekretë e aspak për qytetarët! Nuk ka tjetër qeveri në botë që të injorojë qytetarët e vet në kushte pandemie, si kjo e Edi Ramës!“, komenton Spahia nje video ku shfaqet ministrja duke dhene shifra te ndryshme per spitalet. /DRONI.al/

EDHE PER NUMRIN E SHTRETERVE GENJEJNE! E BEJNE NE 3DJa se si i kanë mashtruar njerëzit me zë e figurë, për kapacitetet…

Publiée par Bardh Spahia sur Mercredi 14 octobre 2020

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje