Aksident si neper filma, i bie makines dhe e hedh ne Erzen

Ndaje

Nje aksident i rralle por nderkohe edhe i rende ka ndodhur ne Sukth. Nje makine qe drejtohej nga nje vajze ka goditur nje tjetrr makine e cila per kete shkak eshte permbysur ne lumin Erzen.

Tre persona jane plagosur rende.

“Më datë 28.09.2020, rreth orës 19:30, në Sukth, Durrës, një mjet me drejtuese shtetasen L.H., është përplasur me një mjet tip “Volkswagen”, me drejtues shtetasin F.B.

Për shkak të përplasjes mjeti tip “Vollswagen”, ka rrëshkitur në shtratin e lumit Erzen e për pasojë janë lënduar 3 shtetas pasagjer në mjetin tip “Volkswagen”, të cilët ndodhen në spital për kontroll mjeksor”, njofton policia e Durresit. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje