FOTO/Historia me zvicerianen dhe akuzat për zhvatje, reperja shqiptare tregon çfarë ka ndryshuar pas 1 viti

Ndaje

Loredana ka zgjedhur të kthehet duke shkaktuar jo pak zhurmë. Pas projektit më të fundit muzikor të titulluar ‘Medusa’ të cilin e shoqëroi me mbishkrimin: “Kam dashur të them diçka por nuk më kanë lejuar të them asgjë.

Kjo fjali nuk është thjesht një rresht, por përshkrimi i jetës time në 18 muajt e fundit. Dëgjoni muzikën dhe do të kuptoni historinë time”, reperja ka publikuar pak minuta më parë një foto me zonjën zviceriane,Petra.

Loredana shfaqet e qeshur në foto duke komunikuar në kamera me Petrën, historia me të cilën u bë virale një vit më parë, pasi kjo e fundit e akuzoi se i kishte vjedhur para së bashku me vëllezërit e saj.

Postimi i reperes ka sjellë një lumë reagimesh, megjithatë nga ana tjetër ka konfirmuar faktin se çdo gjë për Loredanën tashmë i është kthyer normalitetit.

View this post on Instagram

01.09.2020 ✌️

A post shared by Loredana (@loredana) on

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje