VIDEO/ Berisha publikon avione te vegjel qe fluturojne mbi Cakran

Ndaje

Ish Kryeministri Beeisha ka publikuar nje bideo qe na kujton vitin 2016 kur vendi u be kopesht i kanabisit dhe fluturimet e avioneve te vegjel neper fusha dhe rruge ishin pothuaj te perditshme.

Ne video duken dy avione te vegjel qe fluturojne ulet.
“Narkoflota e Edvinit mbledh te korrat e hashashit ne Cakranl”, shkruan Berisha. /DRONI.al/

Narkoflota e Edvinit mbledh te korrat e hashashit ne Cakran. sb

Publiée par Sali Berisha sur Dimanche 20 septembre 2020

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje