LAJMI I FUNDIT/ Sa jane infektimet dhe viktimat ne te gjithe vendin, 24 oret e fundit

Ndaje

Jane 159 raste te reja me koronavirus ne te gjithe vendin 24 oret e fundit.

Nderkohe 4 paciente kane humbur jeten ne dy spitalet covid.

Jane 185 perisna qe marrin sherbimin ne spitalet cobid, 15 jane ne terapi intensive dhe 6 ne intubim. /DRONI.al/

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/videos/816426065851538/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje