FOTO/Pasi e solli në Kosovë, Dua Lipa ka gati bashkëpunimin e parë me yllin botëror

Së fundmi këngetarja me origjinë shqiptare Dua  Lipa ka pohuar se do të jetë pjesë e albumit më të ri të Miley Cyris të titulluar “She is Miley Cyrus”. Këtë lajm e ka konfirmuar vetë këngëtarja për “The Edge”.

2 vajzat kanë bashkuar forcat për një projekt muzikor që Miley mesa duket e ka shumë përzemër. Dua Lipa dhe Miley Cyrus janë 2 këngëtare të suksesshme të cilat gjithashtu ndajnë edhe një miqësi shumë të mirë.

Pjesë e këtij albumi gjithashtu do të jetë edhe Billy Idol por këngëtarja ka vendosur të mos ndajë shumë detaje rreth këtyre prurjeve madje as për albumin e ri.

Kujtojme se Miley Cyrus mberriti ne Kosove vitin e kaluar ne eventin e madh qe organizon  Dua Lipa te quajtur “SunnyHill”.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje